Snob Shop – kopalnia pięknych i niezwykłych pomysłów na prezent

Produkty dostępne w sklepie Snob Shop są nietuzinkowe, wysokiej jakości, wyszukane i niezwykle oryginalne.
Znajdziesz tutaj przedmioty idealne na prezent dla podróżnika, miłośnika retro, kolekcjonera antyków, zapalonego fana marynistyki, czy wielbiciela orientu. Niezwykłe dekoracje uświetnią nawet najbardziej klasyczne wnętrze, nadając mu niepowtarzalnego charakteru.
Sklep internetowy Snob Shop posiada w ofercie dekoracje na biurko, które stanowią idealny upominek dla bliskiej osoby o wysmakowanym guście. Stylizowane na starą szkołę ozdoby na biurko prezentują się nad wyraz autentycznie. Za nieduże pieniądze możesz dostać miły dla oka gustowny przedmiot, który bez wątpienia doceni obdarowana nim osoba.

Asortyment godny uwagi

Entuzjaście podróży warto podarować rzecz, która będzie przywoływać na myśl wspomnienia związane z dalekimi wyjazdami, inspirować do kolejnych wycieczek.

Globus na trójnogu Adventure
Przedmiot, który doskonale spełni to zadanie. Pomniejszony model kuli ziemskiej będzie koncentrować uwagę na godnych odwiedzenia destynacjach, a jego elegancki design i funkcjonalność na pewno zostaną docenione.

Kompas w metalowym pudełku
Innym równie trafionym prezentem może okazać się kompas. Stylizowana replika busoli W.Ottway & Co. Ltd; Ealing z 1941r. wzbudzi podziw i zapadnie w pamięci na długo.

Szukając upominku dla amatora ponadczasowych staroci idealnym rozwiązaniem będzie zakup któregoś z mosiężnych przedmiotów ozdobnych. Oto kilka ciekawych opcji dla niezdecydowanych.

Retro lornetka w skórzanym etui „Victoria”
Stylizowana na model z 1917r. lornetka wykonana z dbałością o najmniejsze detale przez specjalistów w swoim fachu. Dodatkowego kunsztu nadaje jej skórzane etui z pięknymi tłoczeniami.

Astrolabium mosiężne na drewnianej podstawie
Kolejny godny uwagi przedmiot. Astrolabium to narzędzie używane niegdyś przez wielkich astronomów. Pomagał w określeniu pozycji ciał niebieskich na nieboskłonie, a dziś dumnie może prezentować się na biurku, regale, stoliku nocnym, czy komodzie hobbysty.

Sekstant mosiężny
To propozycja idealna. W naszym sklepie dostępnych jest kilka modeli tego żeglarskiego oprzyrządowania o jakże tajemniczo brzmiącej nazwie. Sekstanty służyły niegdyś do oszacowania pozycji statku. Umożliwiała to skrupulatna obserwacja nieba z użyciem przedmiotu.
Może to właśnie sekstant okaże się strzałem w dziesiątkę przy wyborze prezentu dla amatora antyków, podróżnika, albo emerytowanego żeglarza?

Szukasz czegoś bardziej nowoczesnego? Nic straconego! Na naszej stronie znajdują się gadżety i dekoracje dla każdego.
Jeśli w twojej duszy gra minimalizm na pewno przypadnie Ci do gustu Jacht Majestic, natomiast jeżeli cenisz sobie nade wszystko funkcjonalność koniecznie sprawdź ofertę naszych oryginalnych lamp z przeciwwagą.

Ozdobna figurka – Jacht Majestic
Czasami siła tkwi w prostocie. Przykładem idealnego prezentu do nowoczesnego, eleganckiego wnętrza biura jest niezwykle majestatyczna w swej surowości figurka jachtu. Klasyka wykonania w drewnie z dodatkiem aluminium sprawia, że Jacht Majestic odnajdzie się w niemal każdym otoczeniu, niezależnie od stylu.

Lampa na biurko z przeciwwagą
Wygląd modernistycznego wnętrza typu loft świetnie uzupełni lampa z przeciwwagą. To połączenie praktyczności ze szczyptą designerskiej fantazji. Produkt zwraca na siebie uwagę i wzbudza niemałą dozę zazdrości u podziwiających.

Cechy dzięki którym warto kupić niezwykłe dekoracje i retro prezenty ze sklepu Snob Shop

– imponujący design,
– produkty najwyższej jakości,
– niesztampowe pomysły,
– retro charakter,
– korzystny stosunek jakości do ceny.

Mamy nadzieję, że nasze sugestie okażą się pomocne przy zakupie dekoracji i prezentów dla Ciebie i twoich najbliższych.