umiesc na przypince wlasny nadruk umiesc na przypince wlasny nadruk

Przypinki z logo lub dowolnym nadrukiem

Przypinki, powszechnie znane pod nazwą piny, początkowo były masowo zbierane oraz noszone przez młodzież, chcącą eksponować przynależność do określonej subkultury, w dzisiejszych czasach stanowią one również funkcję reklamową, ale i ozdobę eleganckiego ubioru osób pracujących w korporacjach. Obecnie przypinki z logo są obecne na klapach marynarek nie tylko członków zarządu oraz menadżerów, ale również pracowników zajmujących niższe stanowiska.

Niektóre przedsiębiorstwa kupują przypinki na zamówienie związane z określoną okazją, na przykład rocznicą powstania firmy, jubileuszem, przełomowym kontraktem. Opcja jak przypinki z własnym nadrukiem, jaką świadczą producenci tych gadżetów na zamówienie, pozwala stworzyć całkowicie dowolną grafikę, która zostanie wybita na przypinkach.

Buttony wykorzystywane są także do celów marketingowych, promując określony produkt lub markę. Przypinki mogą stanowić również prezent dla gości oraz kontrahentów. Produkt będzie atrakcyjnym podarunkiem zarówno dla panów, którzy mogą nosić go w klapie marynarki, jak również dla pań, które mogą go wpiąć zarówno do żakietu, jak i torebki.

Pamiętajmy jednak, iż aby zachować elegancką formę stylizacji, powinno się ograniczyć ilość pinów do maksymalnie dwóch sztuk. Większa ilość będzie tworzyła efekt przypadkowej zbieraniny, kojarzącej się ze wspomnianą wcześniej młodzieżą.

Przypinki z logo wykonywane są dziś w większości przypadków z materiału charakteryzującego się dobrą jakością oraz wysoką wytrzymałością, czyli stali nierdzewnej, przez co ich żywotność sięga często nawet kilku lat.

Zainteresowany? Zobacz tutaj ofertę na: przypinki z własnym nadrukiem – Buttonfly.pl