kokon niemowlęcy kokon niemowlęcy

Przyjemny kokon dla niemowlaka

Kokon dla niemowlaka to zdecydowanie jeden z obowiązkowych elementów wyprawki. Wielu rodziców bardzo duża uwagę przykuwa do tego, z czego wykonany jest taki kokon niemowlęcy, jak precyzyjnie jest uszyty oraz jakie gwarantuje bezpieczeństwo ich dziecku. Dlatego też, w naszej bogatej ofercie można znaleźć tylko sprawdzone, najlepszej jakości kokony dla maluchów, które zostały stworzone z najwyższymi standardami jakości. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy poniżej.

Kokon dla noworodka

Gdy maluch pojawia się na świecie, rodzice robią wszystko, by poczuł się spokojnie i bezpiecznie. Otaczający świat może przytłoczyć takiego niemowlaka, dlatego też już od pierwszych dni należy zadbać o jego komfort, dobry sen i przestrzeń, w której będzie czuł się komfortowo. Kokon dla noworodka został stworzony z niezwykle przyjemnej, delikatnej tkaniny MINKY, która w ostatnich kilku latach stała się bezapelacyjnie hitem jeśli chodzi o asortyment dla maluchów. Dobrej jakości kokon niemowlęcy nie powoduje alergii, uczuleń, ani jakichkolwiek podrażnień delikatnej skóry dzień. Dobrze jest więc przyzwyczajać malucha do miejsca, w którym będzie mógł się zdrzemnąć w ciągu dnia oraz, w którym można go szybko i sprawnie przewinąć.

Dbałość o każdy szczegół

Kokon dla noworodka został stworzony tak, by niemowlak nie wydostał się z niego. Dookoła niego znajduje się lekko podwyższone brzegi, dzięki którym dziecko nie sturla się, nie wypadnie i nie będą docierać do niego wszystkie dźwięki z otoczenia. Jest lekki, wygodny w transportowaniu oraz bardzo łatwo zadbać o jego czystość. Rodzice bez problemu mogą zabrać taki kokon w każde miejsce w domu, jak i spakują go na wakacje, czy na wyjazd do bliskiej rodziny.

Parametry

Każdy dostępny w naszym sklepie posiada następujące wymiary: 90 cm × 60 cm, kokon związany: 80 cm × 50 cm, wewnętrzny wymiar to około: 63 cm x 33 cm, wysokość ścianki to: 10 cm, a grubość maty do leżenia wynosi od około 2,5 cm do 3 cm. Dzięki temu asortyment ten świetnie sprawdzi się u dzieci od chwili narodzin aż do 6 miesiąca życia.

Czy warto mieć taki kokon?

Zdecydowanie tak. Wielu rodziców nie wyobraża sobie, by ich maluch gdziekolwiek indziej był tak bezpieczny i spokojny. Tym bardziej że kokony dla niemowlaków zostały wykonane w tak przyjemnych i delikatnych wzorach i kolorach, że maluchy chętnie je obserwują oraz gdy tylko się nauczą – próbują chwycić rączkami. Każde dziecko bezapelacyjnie będzie się w nim czuło wyjątkowo dobrze. Przyjazna cena i łatwa dostępność takich kokonów to zdecydowanie ogromna zaleta sprawdzonych marek.