»   Prowadzimy stałą rekrutację

»   Szkoły posiadają uprawnienia

»   Nauka w systemie 2 i 3-letnim

»   Bogata oferta edukacyjna

»   Licea o szczególnej atmosferze


Zapraszamy!
Licea dla dorosłych
Szkoły dla dorosłych M. Twaina posiadają uprawnienia szkoły publicznej.

» Liceum zaoczne 2-letnie
» Liceum zaoczne 3-letnie
» Kursy do matury
Licea Twaina prowadzone są z pasją, w naszej szkole odkryjesz dobre strony nauki i otrzymasz indywidualne wsparcie.
Szkoły powstały z myślą o Was, dzięki czemu do naszego liceum przyjeżdżają osoby nie tylko z Warszawy i okolic, ale także z całej Polski, oraz Polacy mieszkający zagranicą.
Solidne przygotowanie do matury. W semestrach maturalnych wprowadzamy dodatkowe, bezpłatne zajęcia fakultatywne z wybranych przedmiotów, przygotowujące do egzaminu maturalnego. Większość Absolwentów naszej szkoły kontynuuje naukę na studiach.
Czy od razu po ukończeniu liceum planujesz iść na studia?

 » Praca i kariera

Ogłoszenia i oferty pracy, ciekawe artykuły, praktyczne porady

Stworzyliśmy dla Was mały serwis informacyjny z rynku pracy, ułatwiający przejście z etapu nauki do pracy zawodowej lub wspomagający kontynuację kariery. Wyszukiwarka ofert pracy, umożliwia sprawne i łatwe dotarcie do ogłoszeń pracodawców z określonego miasta lub województwa na wybranym stanowisku. Mamy także porady dla osób poszukujących zatrudnienia.


Wyszukiwarka ofert pracy

Przegląd aktualności


Informacje praca

Informacje praca

Informacje praca

Prawo pracy

Informacje praca

Raporty i prognozy • Jak napisać dobre CV?

  CV i list motywacyjny są pierwszą formą kontaktu z przyszłym pracodawcą, na podstawie tych dwóch dokumentów zostajesz wstępnie oceniony i być może dostaniesz szansę na zaprezentowanie się na żywo, czyli zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

  Przeczytaj artykuł...
 • Jak znaleźć pracę?

  Znalezienie pracy odpowiadającej posiadanym przez nas zainteresowaniom, kwalifikacjom, marzeniom i aspiracjom nie jest ani łatwe, ani proste. Często na drodze stoi wiele przeszkód w postaci braków w doświadczeniu, wychowaniu, wykształceniu...

  Przeczytaj artykuł...
 • Najczęściej popełniane błędy podczas rozmów kwalifikacyjnych

  Sytuacja na rynku pracy sprawia, że żyjemy czasach „rynku pracownika”. Pomimo tego, że sytuacja pracowników i potencjalnych pracowników jest o niebo lepsza, niż kilka lat temu, to nie każda aplikacja na wybrane stanowisko kończy się zatrudnieniem.

  Przeczytaj artykuł...
 • Planowanie przyszłej kariery - kim chcesz być w przyszłości?

  Zapewne nie raz słyszałeś to pytanie. Jak dobrze kiedy odpowiedź jest prosta. W wieku dziecięcym zwykle nie ma z tym problemów. Co drugi siedmiolatek chce być strażakiem, policjantem, aktorką, nauczycielką. Jednak wraz z wiekiem...

  Przeczytaj artykuł...
 • Praca - Wideo poradnik

  Nie masz ochoty czytać artykułów, ale chętnie zorientowałbyś się jak wygląda interview i jakie pytania mogą paść podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Zajrzyj do sekcji wideo poradników. Obejrzyj filmy edukacyjne i posłuchaj porad specjalistów.

  Zobacz wideo porady...