»   Prowadzimy stałą rekrutację

»   Szkoły posiadają uprawnienia

»   Nauka w systemie 2 i 3-letnim

»   Bogata oferta edukacyjna

»   Licea o szczególnej atmosferze


Zapraszamy!
Licea dla dorosłych
Szkoły dla dorosłych M. Twaina posiadają uprawnienia szkoły publicznej.

» Liceum zaoczne 2-letnie
» Liceum zaoczne 3-letnie
» Kursy do matury
Licea Twaina prowadzone są z pasją, w naszej szkole odkryjesz dobre strony nauki i otrzymasz indywidualne wsparcie.
Szkoły powstały z myślą o Was, dzięki czemu do naszego liceum przyjeżdżają osoby nie tylko z Warszawy i okolic, ale także z całej Polski, oraz Polacy mieszkający zagranicą.
Solidne przygotowanie do matury. W semestrach maturalnych wprowadzamy dodatkowe, bezpłatne zajęcia fakultatywne z wybranych przedmiotów, przygotowujące do egzaminu maturalnego. Większość Absolwentów naszej szkoły kontynuuje naukę na studiach.
Czy od razu po ukończeniu liceum planujesz iść na studia?

 » Poleć szkołę

Poleć szkołę znajomym

Za pośrednictwem tej sekcji możesz zaprosić inną osobę do odwiedzenia witryny internetowej liceum. Poleć naszą szkołę lub powiadom znajomego o nowościach na stronie. Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza polecenia strony. Wprowadzane dane służą jedynie do przesłania informacji przez pocztę elektroniczną, nie są gromadzone ani przetwarzane.

Aby polecić stronę wystarczy podać swój adres e-mail i wpisać adres e-mail zapraszanej osoby. Można również dodać własną notatkę, wypełniając pole Wiadomość. Przed wysłaniem informacji prosimy sprawdzić poprawność adresu odbiorcy, jeśli będzie zawierał błędy polecenie nie dotrze.

Formularz polecenia strony: