»   Prowadzimy stałą rekrutację

»   Szkoły posiadają uprawnienia

»   Nauka w systemie 2 i 3-letnim

»   Bogata oferta edukacyjna

»   Licea o szczególnej atmosferze


Zapraszamy!
Licea dla dorosłych
Szkoły dla dorosłych M. Twaina posiadają uprawnienia szkoły publicznej.

» Liceum zaoczne 2-letnie
» Liceum zaoczne 3-letnie
» Kursy do matury
Licea Twaina prowadzone są z pasją, w naszej szkole odkryjesz dobre strony nauki i otrzymasz indywidualne wsparcie.
Szkoły powstały z myślą o Was, dzięki czemu do naszego liceum przyjeżdżają osoby nie tylko z Warszawy i okolic, ale także z całej Polski, oraz Polacy mieszkający zagranicą.
Solidne przygotowanie do matury. W semestrach maturalnych wprowadzamy dodatkowe, bezpłatne zajęcia fakultatywne z wybranych przedmiotów, przygotowujące do egzaminu maturalnego. Większość Absolwentów naszej szkoły kontynuuje naukę na studiach.
Czy od razu po ukończeniu liceum planujesz iść na studia?

 » Galeria liceum

Galeria liceum - uwieczniony czas szkoły dla dorosłych Marka Twaina

Fotografika to wróg zegarów - zatrzymuje czas, pokazuje swą magię i blask kolejnym pokoleniom. Pomaga uwierzyć spragnionym oczom, w obrazy pełne barw i zaklętego milczenia. A zegary? W ułamku sekundy zabierają bezpowrotnie dotyk chwili, są fałszywe. Fotografika jest złodziejką ulotnych minut, na którą nie ma kodeksów karnych.


 • Zdjęcia - rok szkolny 2008/2009

  Galeria zdjęć wykonana w roku szkolnym 2008/2009. W galerii znajdują się fotografie semestrów kończących naukę w danym roczniku w sesji wiosennej. Kilka obrazów z występu, który odbył się w szkole z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
 • 10-lecie Liceum Marka Twain’a

  W dniu 24 stycznia 2009 roku w Centrum Gastronomicznym Locaris świętowaliśmy 10-lecie istnienia liceum. Nasi mili Goście u progu sali balowej przywitani zostali kieliszkiem szampana i zaproszeni do tajemniczo oświetlonych, eleganckich wnętrz.
 • Zdjęcia - rok szkolny 2007/2008

  Galeria zdjęć wykonana w roku szkolnym 2007/2008. W galerii znajdują się fotografie semestrów kończących naukę w danym roczniku w sesji wiosennej. Kilka obrazów z rozdania świadectw.
 • Zdjęcia - rok szkolny 2006/2007

  Galeria zdjęć wykonana w roku szkolnym 2006/2007. W galerii znajdują się fotografie semestrów kończących naukę w danym roczniku w sesji zimowej oraz sesji wiosennej. Rozdanie świadectw i majowy egzamin maturalny.
 • Zdjęcia - rok szkolny 2005/2006

  Galeria zdjęć wykonana w roku szkolnym 2005/2006. W galerii znajdują się fotografie semestrów kończących naukę w danym roczniku w sesji zimowej oraz sesji wiosennej. Rozdanie świadectw a także studniówka.
 • Szkoła w prasie - artykuł Gazety Metro

  W roku szkolnym 2004/2005 odwiedziła nas Pani reporter z Gazety Metro, która pisała artykuł o szkołach dla dorosłych. Chyba nie trzeba wiele więcej streszczać, zapraszamy do przeczytania artykułu "Nigdy nie jest za późno na naukę".
 • Zdjęcia - rok szkolny 2004/2005

  Galeria zdjęć wykonana w roku szkolnym 2004/2005. W galerii znajdują się fotografie semestrów kończących naukę w danym roczniku w sesji zimowej oraz sesji wiosennej. Foto do artykułu, egzamin dojrzałości i rozdanie świadectw.
 • Zdjęcia - rok szkolny 2003/2004

  Galeria zdjęć wykonana w roku szkolnym 2003/2004. W galerii znajdują się fotografie semestrów kończących naukę w danym roczniku w sesji wiosennej. Egzamin dojrzałości i rozdanie świadectw.
 • Zdjęcia - rok szkolny 2002/2003

  Galeria zdjęć wykonana w roku szkolnym 2002/2003. W galerii znajdują się fotografie semestrów kończących naukę w danym roczniku w sesji wiosennej. Kilka obrazów z rozdania świadectw.