»   Prowadzimy stałą rekrutację

»   Szkoły posiadają uprawnienia

»   Nauka w systemie 2 i 3-letnim

»   Bogata oferta edukacyjna

»   Licea o szczególnej atmosferze


Zapraszamy!
Licea dla dorosłych
Szkoły dla dorosłych M. Twaina posiadają uprawnienia szkoły publicznej.

» Liceum zaoczne 2-letnie
» Liceum zaoczne 3-letnie
» Kursy do matury
Licea Twaina prowadzone są z pasją, w naszej szkole odkryjesz dobre strony nauki i otrzymasz indywidualne wsparcie.
Szkoły powstały z myślą o Was, dzięki czemu do naszego liceum przyjeżdżają osoby nie tylko z Warszawy i okolic, ale także z całej Polski, oraz Polacy mieszkający zagranicą.
Solidne przygotowanie do matury. W semestrach maturalnych wprowadzamy dodatkowe, bezpłatne zajęcia fakultatywne z wybranych przedmiotów, przygotowujące do egzaminu maturalnego. Większość Absolwentów naszej szkoły kontynuuje naukę na studiach.
Czy od razu po ukończeniu liceum planujesz iść na studia?

 » 10-lecie Liceum Marka Twain’a

10-lecie Szkoły im. Marka Twain’a

W dniu 24 stycznia 2009 roku w Centrum Gastronomicznym Locaris w Warszawie świętowaliśmy 10-lecie istnienia liceum. Nasi mili Goście u progu sali balowej przywitani zostali kieliszkiem szampana i zaproszeni do tajemniczo oświetlonych, eleganckich wnętrz. W środku na każdego czekał drobny upominek, wraz z bilecikiem i podziękowaniami za przybycie.

Uroczystość rozpoczęliśmy w zimowy sobotni wieczór o godzinie 20.00. Tuż po części oficjalnej, mieliśmy okazję obejrzeć niepowtarzany pokaz tańca orientalnego i spróbować przekąsek kuchni indyjskiej. Chwilę później Gości skusił do stołów zapach ciepłych dań i nadszedł czas szaleństw.

Rozbrzmiała muzyka, parkiet pokryły kolorowe światła, a całonocną zabawę umilił Zespół Grand-Band MUSIC SHOW swoim artystyczno-muzycznym występem. Smaczne przekąski dodawały sił do hulanek, zaś piętrowy tort migocąc fontanną sztucznych ogni wjechał na salę o godz. 12.00 w nocy i dodatkowo osłodził chwile wspomnień minionych lat. Tańce, swawole błogo przyprawione dobrym humorem trwały aż po świt i o 6.00 rano pożegnaliśmy ostatnich gości…

Kochani Absolwenci i Słuchacze,
jeszcze raz pragniemy Wam podziękować za przybycie, tak cudowną zabawę i klimat, który stworzyliście. A także za wszystkie wspomnienia i miłe słowa, jakimi nas obdarzyliście. Życzymy Wam z całego serca, aby Wasze marzenia się spełniały, a rzeczywistość przerosła oczekiwania!


10-lecie Liceum Marka Twaina